समाचार
सार्वजनिक खरिद/बोलपत्र सूचना
| शिर्षक | आर्थिक वर्ष | मिति | दस्तावेज |
|---|---|---|---|
बोलपत्रको आशयपत्र सूचना। |
२०८३/०८४ | 09/02/2026 - 16:11 | |
Invitation For Bids |
२०८३/०८४ | 07/30/2026 - 18:15 | |
दररेट माग गरिएको सार्वजनिक सूचना। |
२०८२/०८३ | 07/23/2026 - 15:44 | |
बोलपत्रको आशयपत्र सूचना। |
२०८२/०८३ | 05/12/2026 - 10:48 | |
NOTICE FOR QUOTATION |
२०८२/०८३ | 01/09/2026 - 11:19 |

